A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Лебединської міської ради Сумської області

Делегація Лебединської громади взяла участь у зимовій школі в Трускавці

Дата: 12.03.2025 15:45
Кількість переглядів: 11

                                                                                                                                                                            Фото без опису

Закінчення зими 2025 року ознаменувалось яскравої подією для освітян з різних регіонів України – їх об’єднала Всеукраїнська очно-дистанційна зимова школа «Цифрові інструменти в освіті. Тенденції, запити, виклики» у місті Трускавець. Організаторами події стали Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка».

У межах школи відбулися навчальні сесії, майстер-класи, тренінги під час яких розглядалися питання світових трендів цифровізації та реформи української освіти, програми соціально-емоційного навчання «Лідер у Мені» для дітей та підлітків Franklin Covey Education в Україні, персональної кібербезпеки, уміння аналізувати ризики й захищатися від них, протидіяти ІПСО; майстер-класи «Як працюють 7 звичок у дитячому колективі», впровадження тренінгової діяльності в сучасній освіті та сценарій тренінгу від планування до впровадження, тренінги «Бути щасливим тут і зараз», «Проактивний учитель».

Першу навчальну сесію завершили активності з командоутворення та сторітелінг, які провели заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Галина Коломоєць, завідувач сектору науково-видавничої роботи відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Тетяна Малечко, методист відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Галина Буянова.

Другий день школи розпочався презентацією досвіду використання штучного інтелекту в освітньому процесі директором Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», засновника кафедри систем штучного інтелекту Наталією Шаховською та професором кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Світланою Криштанович.

Під час третьої навчальної сесії учасники Зимової школи взяли участь у виставці сучасного інноваційного обладнання для НУШ та майстер-класах від провідних світових та українських компаній – виробників засобів навчання та навчального обладнання, а саме: Компанії EdPro; Видавничого дому «Освіта»; Відокремлений підрозділ громадської організації «Альфа Селф Дефенс» в місті Києві, компанії «STEM-Class».

Четвертий день школи занурив учасників у простір відпочинку, релаксу та відновлення під час тренінгу «Проактивний учитель» завідувача кафедри психології КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Алли Вознюк.

Зимова школа об’єднала понад 300 учасників майже з усіх регіонів України, серед учасників вперше – представники Лебединської міської територіальної громади, директори Будильського, Ворожбянського, Гринцівського закладів загальної середньої освіти та представники Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Участь у зимовій школі стала можлива завдяки сприянню Управління освіти, молоді та спорту та міської організації профспілки працівників освіти і науки. Заняття у Зимовій школі завершено, попереду – обмін отриманим досвідом з колегами, впровадження «родзинок» штучного інтелекту, спілкування з новими партнерами.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень